Performansta devrim yaratan teknoloji!

İş dünyasında kullandığımız veriler arttıkça, analizlerimiz daha karmaşık, daha detaylı hale geliyor ve kullandığımız altyapılardan beklediğimiz performans da yükselerek artıyor. SAP bu ihtiyaçları ve fazlasını -şu anda mevcut sistemlerle gerçekleştiremediğimiz için iş planımıza almadığımız analizleri- gerçekleştirebilmemiz için HANA in-memory teknolojisini geliştirdi.

SAP Hana ve bu teknoloji üzerinde geliştirilen önyüzler ile artık karar destek sistemleri ve günlük operasyonlar hızlı çalışabilir ve dolayısı ile ciddi bir kaynak ve maliyet tasarrufu üretir hale geldi.

KoçSistem olarak, bu teknolojiyi ihtiyaçlarınıza göre kullanabilmeniz için kendi hazırladığımız altyapı ile sunuyoruz. İlk yatırım maliyeti olmadan, ihtiyacınız kadar kapasiteyi kullanırken aynı zamanda uzman ekiplerimizin sunduğu uçtan uca çözüm ve yönetim hizmetlerinden de faydalanırsınız. Maximus Kurumsal Bulut önyüzleri ile hazır şablonlardan hızlı sistemler yaratabilirsiniz. Böylece KoçSistem’in yanınızda olmasının getirdiği rahatlık ile değerli insan kaynakları gücünüzü farklı katma değerli işlere yönlendirebilirsiniz.

KoçSistem Hana as a Service hizmeti ile, şirketinizdeki iş birimlerinin hem kısa hem uzun vadeli ihtiyaçlarını karşılarken, bilgi teknolojileri departmanınızın bakış açısıyla da doğru teknolojiyi istenen bütçe ve verimlilikle kullanımınıza sunuyoruz.

maximus-SAPHana

Bize Ulaşın